Revision Graph (3.1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Current
ca: Actual

en: Revision
ca: Revisió

en: Live
ca: En viu

en: Latest revision
ca: Última revisió
