Revision Graph (3.1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
