Revision Graph (3.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Custom
is: Sergjørt

en: Published
is: Útgivið

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revision
is: Útgáva
