Revision Graph (3.1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Current
he: נוכחי

en: Revert
he: שחזור

en: Revision
he: גרסה

en: Live
he: חי
