Revision Graph (3.1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Current
hr: Trenutno

en: Revert
hr: Vrati

en: Revision
hr: Revizija
