Revision Graph (3.1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Current
jv: Saiki

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revision
jv: Perubahan
