Revision Graph (3.1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revision
kk: Ревизия
