Revision Graph (3.1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
