Revision Graph (3.1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Current
oc: Actual

en: Revert
oc: Restablir
