Revision Graph (3.1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Default
pt: Padrão

en: View
pt: Ver

en: Custom
pt: Personalizado

en: Published
pt: Publicado

en: Current
pt: Atual

en: Revert
pt: Reverter

en: Revision
pt: Revisão

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Revision actions
pt: Ações de revisão

en: Latest revision
pt: Última Revisão

en: Set as current revision
pt: Configurar como revisão atual
