Revision Graph (3.1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Current
sk: Aktuálny

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: Live
sk: Naživo
