Revision Graph (3.1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revert
sl: Povrni

en: Revision
sl: različice
