Revision Graph (3.1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revision
sq: Revizioni
