Revision Graph (3.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
