Revision Graph (3.1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Current
uk: Поточна

en: Revert
uk: Відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: Live
uk: Наживо

en: Latest revision
uk: Остання редакція

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію
