Revision Graph (3.1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Published
vi: Đã công bố

en: Current
vi: Hiện thời

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revision
vi: Bản duyệt
