Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: History
hi: इतिहास

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: About
hi: के बारे में
