Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: History
hu: Történet

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: About
hu: Leírás

en: Revision log
hu: Változatnapló
