Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: History
it: Cronologia

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: About
it: Informazioni
