Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Date Format
kn: ದಿನಾಂಕ ವಿನ್ಯಾಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು
