Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: History
lt: Istorija

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: About
lt: Apie
