Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: History
lv: Vēsture

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: About
lv: Par
