Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: History
ne: इतिहास

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: About
ne: बारेमा
