Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: History
nl: Historie

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: About
nl: Over

en: Revision log
nl: Revisielog

en: Revision Log
nl: Revisielog
