Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: History
oc: Istoric

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: About
oc: A prepaus
