Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: History
pl: Historia

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: About
pl: O stronie

en: Revision log
pl: Dziennik wersji
