Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: History
sl: Zgodovina

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: About
sl: O modulu
