Revision Log (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: History
cs: Historie

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: About
cs: Popis
