Revision Log (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: History
el: Ιστορικό

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: About
el: Περί
