Revision Log (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: History
ja: 履歴

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Date Format
ja: 日付フォーマット

en: About
ja: アバウト

en: Revision log
ja: リビジョンログ
