Revision Log (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: History
ku: مێژوو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە
