Revision Log (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: History
sk: História

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: About
sk: Informácie o

en: History limit
sk: Historický limit
