Revision Log (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
