Revision Log (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: History
da: Historik

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Date Format
da: Datoformat

en: About
da: Om

en: Revision log
da: Revideringslog

en: Revision Log
da: Revideringslog
