Revision Log (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: History
de: Verlauf

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Date Format
de: Datumsformat

en: About
de: Über

en: Revision log
de: Revisionsprotokoll

en: Chronological
de: Chronologisch

en: Revision Log
de: Revisionsprotokoll
