Revision Log (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: History
et: Ajalugu

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: About
et: Programmist

en: Revision log
et: Redaktsioonide logi
