Revision Log (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: History
fi: Historia

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: About
fi: Tietoja
