Revision Log (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: History
hr: Povijest

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: About
hr: Opis
