Revision Log (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: History
id: Riwayat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: About
id: Tentang

en: Revision log
id: Catatan revisi
