Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Date Format
pt: Formato de data

en: About
pt: Sobre

en: Revision log
pt: Log de revisão
