Revision Log (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: History
se: Historjá

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
