Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: History
sv: Historik

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: About
sv: Om

en: Revision log
sv: Versionslogg
