Revision Log (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: History
tr: Geçmiş

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: About
tr: Hakkında
