Revision Log (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: About
ug: ھەققىدە
