Revision Log (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: History
vi: Lịch sử

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: About
vi: Giới thiệu
