Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Configure
ar: ضبط

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Bundle
ar: الحزمة
