Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
