Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Configure
ca: Configura

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Introduction
ca: Introducció

en: Configuration
ca: Configuració

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Bundle
ca: Embolcall

en: @count month | @count months
ca[0]: @count mes
ca[1]: @count mesos
