Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Configure
eo: Agordu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Bundle
eo: Fasko
