Revision Manager (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
